75 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (66) 913-09-14
+380 (50) 699-03-03
+380 (98) 368-68-66
+380 (96) 824-28-87
Якісні пуховики та куртки від інтернет-магазина "Пуховик"

Що таке Біо-Пух?

Що таке Біо-Пух?
Біо-Пух: ― м'який і легкий: природна тривимірна структура надає легкість, пружність, еластичність, м'якість; ― має відмінні теплоізоляційні властивості: є ідеальним наповнювачем для зимового одягу: ― не мігрує через тканину, в якості наповнювача може використовуватися разом з натуральним пухом.
Наповнювач Sustans™ – перший високотехнологічний теплозберігаючий матеріал на біологічній основі на текстильному ринку, використовуваний для зимового спорядження, успішно розроблений спільними зусиллями Haixing Technology Material Co., Ltd і Dupont®. DuPont™ Sorona® частково складається з регулярно поновлюваних рослинних компонентів. DuPont™ Sorona® в поєднанні з унікальним чистим процесом виробництва Haixing Technology Material Co., Ltd, є досконалим зразком останніх досягнень в біотехнологіях та інноваційних волокнах.
Наповнювач Sustans™ з DuPont™ Sorona® ― успішне застосування біотехнології DuPont
Будучи основною складовою наповнювача Sustans™, DuPont™ Sorona® частково виготовлений з регулярно поновлюваної рослинної сировини з використанням власного процесу ферментації, який значно знижує необхідність у викопному паливі, а також екологічний і сприяє енергозбереженню. Виробництво DuPont™ Sorona® вимагає на 30% менше енергії утворює на 63% менше парникових газів, ніж виробництво капрону – такий визнаний внесок DuPont™ екологічний розвиток людства. У зв'язку з цим DuPont™ отримав у США Президентську нагороду за проривні досягнення в зеленої хімії.
Полімер на основі відтвореного сировини, що використовується у DuPont™ Sorona®, став одним з перших 11 продуктів, які отримали дозвіл на використання нового знаку Міністерства сільського господарства США «продукт на основі біо».
Sorona® пройшов сертифікацію в Японії.
Sustans™ отримав сертифікат Oeko-Tex Standard 100 самого вищого 1 класу
1. М'який і пухнастий Природно тривимірна сферична форма наповнювача Sustans™ надає йому виняткову пухнастість, відмінний опір стисненню і приємну шовковисту текстуру.
2. Неперевершені теплозберігаючі якості Наповнювач Sustans™ володіє неперевершеними теплосохраняющими якостями і ідеально підходить для зимового одягу.
3. Можна прати Тести в центрі DuPont™, Університеті Донхуа і міжнародному інституті тестування ITS показали, що наповнювач Sustans™ можна прати.
4. Надійність і міцність Наповнювач Sustans™ не руйнується і може бути змішаний з пухом будь пропоціях. Наповнювач Sustans™ можна машинно роздувати так само, як пух.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner